NTN K 24x30x17 ihlová klietka
Specifikacia NTN K 24x30x17 ihlová klietka
NTN K 24x30x17 ihlová klietka
NTN K24X30X17 je ihlová klietka, ktorá je navrhnutá pre aplikácie vyžadujúce vysokú presnosť a spoľahlivosť v kompaktnom formáte. Rozmery tejto ihlovej klietky sú nasledovné: vnútorný priemer (d) je 24 mm, vonkajší priemer (D) je 30 mm a šírka (B) je 17 mm. Táto klietka je vyrobená z lisovanej ocele, čo zaručuje jej vysokú pevnosť a odolnosť voči mechanickému opotrebeniu.